DEPILACJA TWARZY WOSKIEM

DEPILACJA TWARZY WOSKIEM

Owłosienie na brodzie czy wąsiku stanowią bardzo poważny problem estetyczny dla każdej kobiety. Choć włosów można pozbyć się bezboleśnie, za pomocą maszynki, to metoda ta nie daje oczekiwanych, długotrwałych efektów. Dlatego też kobiety coraz częściej decydują się na depilację woskiem Wtedy też należy pamiętać przede wszystkim o tym, aby cały zabieg przeprowadzić w bezpieczny sposób.

Depilacja twarzy woskiem – czy jest bezpieczna?

Woskowanie twarzy budzi o wiele więcej wątpliwości i emocji, niż usuwanie owłosienia za pomocą wosku w innych partiach ciała. Wszystko dlatego, że skóra na twarzy jest wyjątkowo wrażliwa, a dodatkowo, niepożądanych efektów depilacji nie sposób ukryć. Tymczasem golenie woskiem wąsika czy owłosienia na brodzie jest bezpieczne, jeśli tylko zachowane zostaną odpowiednie procedury. 

Przede wszystkim skórę na twarzy należy uprzednio oczyścić. Następnie rozgrzewamy wosk – musi on osiągnąć odpowiednią temperaturę, jednak nie może być przy tym gorący, aby nie poparzyć skóry. Przyklejamy go zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa, natomiast po zastygnięciu zrywamy pod włos. Ważne, aby bezpośrednio po zabiegu nie stosować żadnych kosmetyków, a dać skórze trochę czasu na regenerację. Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023