O nas

Aesthetic Ideale

Dbałość o klienta to nasza DEWIZA
Szeroki zakres usług to nasza  PRZEWAGA

Jesteśmy przekonane, że KOBIETY w każdym wieku mogą być PIĘKNE, szczęśliwe i pełne blasku.

Salon Kosmetologii i Medycyny Estetycznej Aesthetic Ideale powstał  dla Ciebie z myślą o kompleksowej pielęgnacji i połączeniu kosmetologii jak i medycyny estetycznej.
Osiągnięcia medycyny estetycznej oraz najnowsze technologie służą pomocą w uzyskiwaniu szybkich efektów.

W celu zapewnienia komfortu i skuteczności zabiegów pracujemy w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz kosmetyki najbardziej cenionych marek oraz przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa i higieny.
W naszej ofercie oprócz popularnych zabiegów kosmetycznych, kosmetologicznych z zakresu medycyny estetycznej, zabiegów przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń, wykonujemy również masaże, manicure i pedicure w tym również pedicure z elementami podologii.

W trosce o jakość świadczonych usług, nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje. Profesjonalizm przejawia się nie tylko poprzez zadowolenie Klientek, ale także w licznych certyfikatach i szkoleniach. W swojej pracy  stawiamy na budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Cieszy nas każda osoba, która przychodzi do naszego salonu. Staramy się podchodzić do potrzeb każdej z nich indywidualnie.
Starannie zaprojektowane wnętrza, relaksująca muzyka oraz przemiły personel pozwolą w pełni wyciszyć się po ciężkim dniu.

zadowolonych klientek
1 +
wykonanych zabiegów
+
lat doświadczenia
10
dostępnych usług
0 +

Why Us

Why Choose Us

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Fillers
0 %
Implants
0 %
Surgery
0 %

Procedures

Most Popular Procedures

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Poznaj nas

Izabela Nerć

Izabela Nerć

Właściciel firmy. Kosmetolog, Masażystka, specjalistka w zakresie zabiegów anti-aging oraz prawdziwa pasjonatka zabiegów na ciało (odchudzających, antycellulitowych) przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Podczas wieloletniej pracy i zdobytemu doświadczeniu pomaga w prawidłowej ocenie problemu i dobraniu odpowiedniej terapii. Zajmuje się również masażami: klasycznym, antycellulitowym jak i relaksacyjnym. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych, seminariach, kursach i szkoleniach branżowych.
Marta Żuromska

Marta Żuromska

Kosmetolog, menager firmy, szkoleniowiec. Specjalistka w zakresie terapii odmładzających twarzy przy użyciu najnowocześniejszych technologii jak również pasjonatka zabiegów iniekcyjnych. Podczas swojej pracy i zdobytemu doświadczeniu pomaga w prawidłowej ocenie problemu i dobraniu odpowiedniej do niego terapii. Od lat stale podnosi swoje kwalifikacje, biorąc udział w licznych kursach, szkoleniach, seminariach branżowych. A w ostatnim czasie zdobyła tytuł Trenera w zakresie medycyny estetycznej.

Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023