Regulamin

💎Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem Aesthetic Ideale 💎

💎Salon oferuje kompleksowy pakiet usług kosmetycznych, kosmetologii estetycznej, fachowe porady i konsultacje kosmetyczne, możliwość zakupu kosmetyków detalicznych, zaproszeń upominkowych, pakietów zabiegowych i wiele innych usług.

💎 Zakup usługi w Aesthetic Ideale  jest równoznaczny ze złożeniem przez Klienta oświadczenia, iż nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do korzystania z usług oferowanych przez salon oraz, że zapoznał się z niniejszym regulaminem i akceptuje jego warunki. Za ewentualne konsekwencje odpowiedzialność ponosi Klient.

💎 Udostępnienie danych osobowych przez Klientów na ankietach, kartach klienta jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych przez Aesthetic Ideale Izabela Nerć NIP 8511620759, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)

💎Ceny zawarte w naszym cenniku i na stronie internetowej nie są ofertą handlową, mogą ulec zmianie, ponieważ serie i pakiety zabiegowe są układane indywidualnie dla każdego Klienta. Opłata za karnety jest jednorazowa i pobierana jest z góry w dniu zakupu karnetu. Zastrzegamy sobie ustalenie indywidualnych cen karnetowych jak i zabiegowych dla stałych klientów.

💎Nasze promocje i rabaty nie łączą się. Osoby posiadające kartę stałego klienta mają możliwość skorzystania ze stałego rabatu w wysokości 10% powyżej kwoty 300 zł. Na zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej powyższy rabat nie obowiązuje.

💎 Za przedmioty pozostawione na terenie salonu nie ponosimy żadnej odpowiedzialności.

💎Za usługi świadczone w salonie, płatności można dokonać karta płatniczą lub gotówką

💎 Aesthetic Ideale posiada w swojej ofercie Bony upominkowe na dowolną kwotę.


💎W przypadku zagubienia, utraty, zniszczenia Bonu upominkowego, Aesthetic Ideale nie ponosi odpowiedzialności, ani nie rekompensuje w żaden sposób zaistniałej sytuacji.

💎Ważność Bonu upominkowego to 3 miesiące od daty zakupu, dopuszcza się przedłużenie ważności w wyjątkowych sytuacjach, po uprzednim poinformowaniu telefonicznym szefowej Izabeli.

💎Po zakończeniu ważności, Bony upominkowe będą zamykane i nie będzie możliwa ich realizacja, to samo dotyczy karnetów zabiegowych.

💎Nie dopuszcza się możliwości zwrotu gotówki za zakupione Bony upominkowe oraz karnety, jak i zadatki.

💎 10 minut to dopuszczalny limit spóźnienia się – staramy się nie przychodzić zbyt wcześnie na zabieg.

💎nie przychodzimy z osobami towarzyszącymi

💎każda wizyta w Aesthetic Ideale jest potwierdzana smsem, nie potwierdzona wizyta przepada

💎 Przy zapisach na zabiegi estetyczne wymagany jest zadatek 200zł na konto firmowe Aesthetic Ideale Izabela Nerć Alior Bank 88 2490 0005 0000 4500 8607 3393, wpłata zadatku jest równoznaczna z potwierdzeniem wizyty , dopuszcza się dwukrotne przełożenie wizyty w wyjątkowych sytuacjach po uprzednim poinformowaniu telefonicznym, w innym przypadku zadatek przepada.

💎 Zastrzegamy sobie prawo do odmowy zabiegu w przypadku stwierdzenia jakichkolwiek przeciwwskazań do wykonania zabiegu

💎 Wszystkie osoby znajdujące się na terenie Aesthetic Ideale są zobowiązane przestrzegać niniejszego regulaminu .

 

🥰Całujemy Zespół Aesthetic Ideale 🥰

Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023