MEZOTERAPIA HYBRYDOWA

MEZOTERAPIA HYBRYDOWA

Nieustannie najważniejszym a zarazem najtrudniejszym wyzwaniem współczesnej kosmetologii jest walka z procesami starzenia się skóry i odmładzanie jej wyglądu. Jeszcze nigdy rozwój kosmetyki profesjonalnej w tym kierunku nie był tak dynamiczny. W celu osiągnięcia efektów rewitalizacji skóry stosuje się szereg technik, wśród których na szczególną uwagę zasługują dwie: mezoterapia igłowa oraz mikronakłucia . Doskonałe efekty terapeutyczne otrzymuje się poprzez łączenie kilku technik regeneracyjnych w jednym zabiegu rewitalizacji skóry. Takie hybrydowe zabiegi to m.in. mikro nakłuwanie wykonywane w jednym zabiegu razem z zastosowaniem mezoterapii igłowej, połączone są z aplikowaniem odpowiednich, aktywnych preparatów. Efektywność zabiegów hybrydowych niejednokrotnie przekracza oczekiwania zarówno kosmetyczek jak i klientek salonów kosmetycznych. Działanie na skórę jest spektakularne, zmiany zachodzą w głębszych strukturach, które skutkują ponadprzeciętną poprawą i odmłodzeniem wyglądu.

Efekty

Zabiegi Hybrydowe to nowatorskie połączenie w jednej procedurze dwóch super skutecznych technik stymulacji skóry.. Uruchomione różnorodne mechanizmy naprawcze pozwalają osiągnąć efekty odmłodzenia wyglądu i poprawy jakości skóry niespotykane dotąd w kosmetyce profesjonalnej. Zabiegi Hybrydowe są idealnym rozwiązaniem dla klientów i pacjentów, którzy poszukują spektakularnych efektów poprawy wyglądu skóry. Już po pierwszym zabiegu widać symptomy rewitalizacji skóry. Zachodzi błyskawiczne wygładzenie jej powierzchni, poprawa kolorytu, odświeżenie wyglądu. Serie zabiegów zaskakują spektakularną skutecznością.

W wyniku przerwania ciągłości naskórka w trakcie zabiegu dochodzi do powstania mikrouszkodzeń skóry i mikrowylewów. Bezpośrednio po zabiegu może być odczuwalne delikatne swędzenie i krótkotrwałe pieczenie. Na obszarze poddanym zabiegowi przez najbliższych klika dni może utrzymywać się niewielkie zaczerwienienie i obrzęk oraz pojawić się zwiększona tkliwość i nadwrażliwość. Jest to normalna reakcja organizmu na zabieg i świadczy o zainicjowaniu procesu regeneracji skóry. Osiągane efekty są spektakularne i zachęcają do przeprowadzania całych kuracji.

Efekt Zabiegu

 • Poprawa owalu twarzy
 • Odmłodzenie i wygładzenie skóry
 • Pobudzenie naturalnych procesów odbudowy skóry
 • Spłycenie bruzd

Wskazania

 • Zmęczona i zniszczona skóra
 • Szary koloryt skóry
 • Przebarwienia na skórze
 • Oznaki starzenia skóry
 • Drobne zmarszczki

 

Przeciwwskazania

 • alergie skórne
 • opryszczka

Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023