MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

MODELOWANIE UST KWASEM HIALURONOWYM

Zalety zabiegu

Kształtne, błyszczące i pełne usta są jednym z najbardziej zauważalnych atutów kobiety. Piękne, zmysłowe, powiększone usta świadczą nie tylko o naszej urodzie, ale dodają pewności siebie i wskazują na naszą młodość wigor i żywotność.

Tymczasem utrzymanie ust w idealnym stanie nie jest łatwe – niestety ich struktura jest bardzo delikatna i szybko ulega działaniu czasu, przez co usta stają się wiotkie, zwężają się i tracą blask – słowem bardzo łatwo są na nich widoczne pierwsze procesy starzenia. Poza tym, rzadko zdarza się, żeby natura obdarzyła nas idealnym kształtem ust.

Na szczęście medycyna estetyczna pozwala skutecznie zaradzić temu problemowi – wypełnianie, powiększanie ust do wymarzonego kształtu i ich odmładzanie to zabiegi, które są w stanie błyskawicznie przywrócić blask i nadać idealny kształt niemal każdym ustom.

Wskazania

Pojęcie powiększania ust jest dosyć szerokie i obejmuje zabiegi polegające na: 

 • poprawianiu kształtu zbyt wąskich lub asymetrycznych ust,
 • ujędrnieniu ust,
 • eliminacji problemu zwisającej lub asymetrycznej górnej wargi,
 • usuwanie oznak starzenia ust (opadanie kącików, zmarszczki wokół ust),
 • poprawa kolorytu ust.

Efekty

Efekty estetyczne powiększania ust są widoczne tuż po zabiegu, który trwa od kilku do kilkunastu minut. Wyraźne, satysfakcjonujące Pacjentkę zmiany w wyglądzie ust utrzymują się od 8 do 12 miesięcy w zależności od indywidualnych cech organizmu. Można jednak przyjąć, że efekty, które osiągamy dzięki wypełniaczom najcześciej utrzymują się około 1 roku. Zabieg powiększania ust można bezpiecznie powtarzać w chwili, kiedy poczujemy, że nasze usta ponownie tracą wymarzoną jędrność i kształt,

Szczegóły zabiegu

Przed zabiegiem przeprowadzany jest wywiad  mający na celu wyeliminowanie ewentualnych skutków ubocznych iniekcji. Następnie skóra wokół ust zostaje znieczulona przy pomocy kremu znieczulającego, a kosmetolog przystępuje do iniekcji żelu wypełniającego. Substancja wprowadzana jest delikatnie i precyzyjnie do tak zwanej czerwieni ust, gdzie zostaje delikatnie uformowana i wymodelowana.

Zabieg nie jest bolesny dla Pacjentki, może ona odczuwać jedynie lekkie nakłucia oraz wrażeniu ucisku w miejscach, gdzie została wprowadzona substancja. 

Ilość, cena i preparat jest dobierany indywidualnie w trakcie wywiadu do potrzeb i efektów jakie chce uzyskać pacjent. 

 

Wskazania po zabiegowe

Po zabiegu przez jakiś czas może utrzymywać się obrzęk i opuchlizna ust, jedna przy odpowiedniej pielęgnacji znikają one już po kilku dniach. Szczególnie istotna w ciągu kilku dni po zabiegu jest troskliwa dbałość o ostrzyknięty obszar – nie należy go zbyt mocno uciskać, wykonywać intensywnych odkształceń mimicznych. Warto również stosować substancje lekko łagodzące na opuchlizny, aby usta jak najszybciej wróciły do formy i pięknego kuszącego kształtu.

Przeciwwskazania

 • ciąża i karmienie,
 • miesiączka oraz po zażyciu aspiryny lub leków przeciwzapalnych,
 • nadwrażliwość na substancję w wypełniaczu, lidokainę lub inne środki miejscowo znieczulające,
 • choroby alergiczne,
 • choroba nowotworowa,
 • problemy skórne w miejscu iniekcji (np. stan zapalny, opryszczka, itp.),
 • porfiria, epilepsja

Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023