nanoGLOW 3D Nanoigłowy EMS

nanoGLOW 3D Nanoigłowy EMS

Niemiecka technologia. Najwyższy standard usługi.

nanoGLOW 3D nowoczesna technologia antiaging, niemieckiego producenta urządzenia oraz dedykowanych do niego produktów, zapewnia doskonałe efekty odmładzaniu skóry.

System nanoGLOW 3D wykorzystuje trzy połączone technologie, które działając symultanicznie dostarczają w tym samym czasie, różnymi metodami, składniki aktywne do skóry, przebudowują struktury skóry, a także prowadzą do jej naturalnego odmłodzenia. 

O zabiegu

Technologia nanoGLOW 3D to połączenie nanoinfuzji, ze stymulacją mięśni EMS oraz z falą radiową, które zapewnia bardzo silną odnowę i stymulację skóry, a także wysoką absorpcję nanocząsteczkowych składników aktywnych. Dzięki temu zabieg zapewnia szybkie i długoterminowe efekty odmłodzenia skóry, poprawy jej wyglądu oraz struktury. Skóra po zabieg wygląda na młodszą, świeżą, zdrową oraz pełną blasku.

Podczas zabiegu nanoGLOW 3D nanochipy, wykonane ze sterylnego silikonu i wyposażone w ultramiękkie nanoigły, prowadzą do nanoifuzji. Delikatnie „szybując” po skórze, nie powodują nakłuć, a działają wyłącznie na naskórku. Dzięki czemu tworzą powierzchowne mikrokanaliki, które pozwalają na doskonałą penetrację składników aktywnych, ale równocześnie które zamykają się bardzo szybko, nie powodując uszkodzeń skóry. Poprzez nanochipy emitowana jest bardzo zaawansowana i  przyjemna stymulacja mięśni EMS, która pozwala rozprostować zmarszczki i bruzdy, odprężyć napięte mięśnie, pobudzić mikrokrążenie oraz zmaksymalizować działanie składników aktywnych. Dodatkowo zastosowana fala radiowa emitująca delikatne ciepło (do 40stopni) nadaje skórze jędrność, odpowiednie napięcie, a także buduje jej kontur, poprzez przebudowę włókien kolagenowych i stymulację fibroblastów. Zabieg z wykorzystaniem technologii nanoGLOW 3D w bezinwazyjny i bezbolesny sposób pozwala na odmłodzenie struktur skóry, uzyskanie naturalnego efektu liftingu, stymulację mięśniową oraz uzupełnienie wszystkich niezbędnych składników aktywnych, które zapewniają nawilżenie, odżywienie i regeneracji skóry.

nanoGLOW 3D Nanoigłowy EMS obszary zabiegowe

Wszechstronne zastosowanie

Zabiegi na twarz

Zabiegi nanoGLOW 3D najczęściej wykonywane są na okolicę twarzy. Już po pierwszym zabiegu efekty można obserwować na wszystkich poziomach skóry. Skóra jest wyraźnie młodsza, pełna blasku, gładsza i napięta, ma uniesiony owal, a zmarszczki i bruzdy ulegają zmniejszeniu.

Zabiegi na szyję

Szyja, jako wyraźny wskaźnik naszego wieku, jest bardzo ważnym elementem z zakresu pielęgnacji. Dlatego zabiegi nanoGLOW 3D doskonale sprawdzą się na tym obszarze i pomogą w szybki sposób zadbać o tę wyjątkową okolicę, przywracając jej jakość, wolumetrię oraz natychmiastowe napięcie.

Zabiegi na dekolt

Dekolt to jedno z najwrażliwszych miejsc na ciele, dlatego ważne jest aby wybrać odpowiednie zabiegi. nanoGLOW 3D sprawi, że skóra dekoltu napnie się i będzie wyglądać atrakcyjniej. Co więcej, napięta i nawilżona skóra pozytywnie wpływa także na wygląd samego biustu, który unosi się.

Zabiegi na okolicę oczu

Zabieg nanoGLOW 3D doskonale sprawdzi się w liftingu oka, redukcji zmarszczek, a także poprawy kondycji skóry w okolicach oczu. Zabieg zmniejsza również syntezę melaniny zapobiegając gromadzeniu się nadmiernej ilości barwnika, a tym samym powstawaniu cieni wokół oczu.

Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023