PRZEKŁUWANIE USZU systemem STUDEX – na dwa pistolety

PRZEKŁUWANIE USZU systemem STUDEX – na dwa pistolety

Szybko, delikatnie i bezboleśnie

STUDEX System 75 zapewnia łagodne i gładkie przekłucie ucha. Następuje to dzięki specjalnie opatentowanej technologii oraz wyjątkowo cienkiej igle, która przekłuwa ucha. Ten uruchamiany ręcznie system jest idealny dla przekłuwania tkanek i nie powoduje mikropęknięć.

Praktycznie bezgłośny

System jest tak cichy, że nawet dzieci nie przestraszą się wykonywanego zabiegu.

Sterylny zabieg

Zastosowanie sterylnych wkładów powoduje, że ani kolczyk ani zapięcie nie są dotykane przez specjalistę dokonującego zabiegu. Co więcej samo urządzenie nie dotyka nigdy ucha.

Optymalne gojenie

Właściwa pozycja pomiędzy zapinką a kolczykiem ustawiona automatycznie, powoduje, że proces gojenia przebiega bardzo szybko. Przyczynia się do tego również fakt, że kanał po przekłuciu jest bardzo cienki.

Hipoalergiczne kolczyki

Wszystkie kolczyki z kolekcji STUDEX System 75 są wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak chirurgiczna stal nierdzewna, 9-cio, 14-sto i 18-sto karatowe złoto bądź tytan. Są one zgodne z dyrektywą niklową UE oraz normami USA FDA. Dzięki powyższym właściwościom są on hipoalergiczne oraz przyjazne dla skóry a tym samym pozwalają niknąć reakcji alergicznych.Aesthetic Ideale

Umów się na konsultację z ekspertem

Wystarczy, że klikniesz przycisk poniżej!

Salon kosmetologii i medycyny estetycznej

Kontakt

Wykonanie strony: Patryk Rogalski © 2023